ZAPISZ SIĘ NA KURS

Szkoła nauki jazdy, prawo jazdy Wrocław - OSK Kruk.com

Dzisiejsza rzeczywistość pokazuje nam, że coraz trudniej żyje się bez pewnego rodzaju ułatwień oraz udogodnień, jakie pozwalają nam na lepsze funkcjonowanie we Wrocławiu oraz otaczającym świecie. Tym udogodnieniem jest z pewnością poruszanie się samochodem, które możliwe jest jedynie w przypadku kiedy posidamy aktualne prawo jazdy. Zanim jednak zadecydujemy, że umiejętność prowadzenia samochodu ma stać się naszą kompetencją, powinniśmy zastanowić się nad kilkoma ważnymi sprawami i zapisać się na kurs prawa jazdy. Wrocław oferuje duży wybór firm, których specjalizacją jest nauka jazdy. OSK Kruk to szkoła nauki jazdy, która stawia na profesjonalizm.

Jesteśmy przygotowani do nowych zasad egzaminowania kandydatów!

Jako pierwsza szkoła jazdy we Wrocławiu prowadzimy szkolenia kierowców na kategorię B zgodnie z wymogami Ustawy, która wchodzi w życie 19 stycznia 2013r. Posiadamy certyfikat ukończenia szkolenia w zakresie Zarządzania Ośrodkiem po zmianach prawnych. Jesteśmy również doskonale przygotowani od strony dydaktycznej - dysponujemy bazą 3000 pytań i programem komputerowym do egzaminowania na nowych zasadach. Zdaj prawo jazdy z liderem rynku!

Kategorie kursów

E-Learning na prawo jazdy

Swoboda, komfort, skuteczność

Szybkie kursy

Długo pracujesz, późno kończysz lekcje, masz mało czasu, potrzebujesz szybko prawo jazdy ? Dla nas to żaden problem. Zapisz się na przyspieszony kurs prawa jazdy.

Badania lekarskie

Na miejscu wykonujemy badania dla kategorii AM, A1, A2, A, B1, B, B+E (tzw. amatorskie).

Godziny doszkalające

Dla kursantów nauki jazdy, którzy chcieliby się podszkolić przed kolejnym podejściem. Pokazujemy i omawiamy miejsca "tzw. kruczki egzaminacyjne", w których najczęściej nie zdają osoby egzaminowane.

Porady egzaminacyjne

Odpowiadamy na pytania jak się zachować w czasie egzaminu w ruchu ulicznym, oraz jak poradzić sobie ze stresem. Dodatkowo przedstawiamy kilkanaście dobrych rad dzięki, którym będzie Ci łatwiej zdać egzamin.

Jesteś instruktorem nauki jazdy?

Masz szansę dołączyć do naszego zespołu!
Napisz do nas - skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ

Szkoła nauki jazdy OSK KRUK